Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Lokomotiva OstravaOstrava

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Kontaktní údaje:

Muglinovská 2734
70200 Ostrava

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ostravská tělovýchovná unie ČSTV

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Věřte naší serioznosti. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Mittal Ostrava

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Baník Ostrava OKD

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Roma Ostrava

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku