Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autodoprava Jiří SvobodaVlkoš

Zajišťujeme autodopravu za skvělou cenu. Zákazníci si oblíbili naše služby silniční dopravy a přepravy a využívají je pravidelně. Očekávejte od nás vždy jen neobvykle rychlé jednání. Přesvědčte se o naší serióznosti a flexibilitě. Předem se zaručujeme za vysokou kvalitu naší činnosti. Vyzkoušejte si naše služby na nákladní dopravu a přepravu.

Kontaktní údaje:

Vlkoš 92
69641 Vlkoš

 
Telefon: +420518625331

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mykol, spol. s r.o.

V rámci autodopravy poskytujeme komplexní přepravní služby. V oblasti dopravy a přepravy se naše firma pyšní vysokou rychlostí. Naše společnost důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, zejména řidičů, na jejich ochotu a serioznost. Nabízíme služby zaměřující se na silniční přepravu a dopravu. U nás můžete také využít nabídky kvalitních logistických služeb. Činnost naší nákladní dopravy je založena na oboustranně kvalitních vztazích se zákazníky. Naše firma se zaměřuje na kontejnerovou dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Konečný - autodoprava

V oblasti dopravy a přepravy jsou u naší společnosti k dispozici kvalitní služby autodopravy. Naši klienti si nemohou vynachválit serióznost a dostupné ceny. Ochotu ocení každý, kdo s námi spolupracuje. Zaměřili jsme se na poskytování služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy ve vysoké kvalitě. Nabízíme bohaté zkušenosti v oboru mezinárodní přepravy. Platíme za odborníky v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jakub Hodes, kontejnerová doprava

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Nabízíme vám své znalosti při využití našich služeb. V oblasti silniční dopravy a přepravy máme bohaté zkušenosti. Poskytujeme kvalitní služby v autobusové dopravě. Za vaši důvěru nabízíme seriózní a profesionální služby. Zaměřujeme se na rychlost v naší službě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Ťulpa, odtahová služba

Snadno vám zajistíme veškeré služby v oboru autodopravy. Jsme maximálně znalí v oboru dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy poskytujeme kvalitní služby. Serioznost je pro naši klientelu důležitá. Díky spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb silniční dopravy a přepravy máme mnoho spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají pravidelně. Poskytujeme služby spojené s odtahem nepojízdných a havarovaných osobních a nákladních vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku