Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LUŽÁNKY - středisko volného času, BrnoBílovice nad Svitavou

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Jsme ochotní. Naše rady vám výrazně pomohou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Žižkova 600
66401 Bílovice nad Svitavou

 
Telefon: +420725808221
E-mail: liska@luzanky.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Centrum volnočasových aktivit Kotlanka

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Neváhejte se zapsat na naše semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Přijďte využít i našich služeb poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku