Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LUŽÁNKY - středisko volného času, BrnoBílovice nad Svitavou

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Jsme ochotní. Naše rady vám výrazně pomohou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Žižkova 600
66401 Bílovice nad Svitavou

 
Telefon: +420725808221
E-mail: liska@luzanky.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům rytířských ctností

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Přijďte využít i našich služeb poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku