Nepřehlédněte

LUŽÁNKY - středisko volného času, BrnoBílovice nad Svitavou

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Jsme ochotní. Naše rady vám výrazně pomohou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Žižkova 600
66401 Bílovice nad Svitavou

Telefon: +420725808221
E-mail: liska@luzanky.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Přijďte využít i našich služeb poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jezdecký klub Eliot Brno

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku