Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ABC - ubytování - cestováníOstrov

Můžete se spolehnout, že jsme pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Naše firma na prodej cestovních zájezdů se Vám může zaručit za seriózní jednání. Naše víkendové pobyty jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Zaměstnanci naší společnosti vám pomohou s výběrem zimní dovolené.

Kontaktní údaje:

Karlovarská 126
36301 Ostrov

 
Telefon: +420385510192, +420603249429
E-mail: info@abc-hotel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Víkendové pobyty Šimek

Našim zákazníkům nabízíme i poradenství poskytované našimi zaměstnanci s prvotřídní znalostí oblasti cestovního ruchu. Zákazníci naší pobočky doporučují naše kvalitní služby a produkty za výhodné ceny. Od nás čekejte hlavně serioznost. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. Navštivte naší pobočku cestovní kanceláře a vyberte si ze široké nabídky last minute zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Plavecký klub ŠIPKA, s.r.o.

Rozšiřte si své všeobecné znalosti na našich zájezdech za poznáním. Starosti s dovolenou nechejte na nás. V nabídce cestovní kanceláře je mnoho víkendových pobytů na atraktivních místech. Při sestavování a výběru rodinných zájezdů jsme se zaměřili hlavně na dostatek zábavy a vyžití pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

INCENTIVES CZ, s.r.o.

Naši spokojení klienti si užili bezstarostnou dovolenou, kterou zakoupili na naší pobočce. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. Znalost oboru je pro nás alfa a omega. Naši pracovníci jsou zde pro vás s maximální ochotou. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohemia - lázně a. s.

Jsme pojištěni dle zákona na poskytované cestovní služby. U nás se můžete spolehnout na maximální serioznost. Pouze s námi vás čeká bezstarostná dovolená. Naše cestovní kancelář nabízí kvalitní cestovní služby. Jsme cestovní firma, na kterou se můžete spolehnout díky naším znalostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku