Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Přemysl Sadovský- Prodej krbů a krbových kamen

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů. Naše firma na prodej vybavení domů se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Zákazníci naší prodejny doporučují rozmanitý sortiment, poradenství našich prodejců i ostatní služby zákazníkům. Naši zákazníci si vkusně zařídili interiér díky modernímu a funkčnímu designu vybraných výrobků ze sortimentu naší prodejny. Naše vybavení domů, které splňuje normy, je nejlepší na trhu. Zákazníci si chválí serioznost personálu naší prodejny. Zaručujeme svou znalost oboru.

Kontaktní údaje:

Karlovy Vary-Olšová Vrata 170
36001

 
Telefon: +420353331034
E-mail: praktickastodola@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Kubín - Komont- Prodej krbů a krbových kamen

Specializujeme se na prodej vybavení domů. Naši zákazníci jsou spokojeni s nabídkou naší prodejny, širokým sortimentem splňujícím předepsané normy a personálem, který je vždy a ochotně obslouží. Naše produkty na vybavení domů mají velice funkční design. Naše firma na prodej vybavení domů je v serióznosti jednička na trhu. Management naší prodejny se zaměřil na zkvalitnění služeb našim zákazníkům včetně poradenství k nabízenému sortimentu. Pomůžeme Vám s montáží nakoupeného vybavení domu. Nebojte se nás požádat o návrhy vhodné pro Váš byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kago, s.r.o. - Prodej krbů a krbových kamen

Zákazníci se k nám vracejí pro náš kvalitní sortiment prodeje vybavení domů. Ochotný personál prodejny naší společnosti vám pomůže s výběrem a nákupem kvalitního sortimentu podle vašich představ a požadavků. Prodáváme bytové doplňky s nejdelší zárukou na trhu. Svým zákazníkům pomůžeme vybrat vhodné zářivky. Pomůžeme Vám s výběrem těch správných vonných svíček. Zaměřujeme se na prodej tapet. V našem oddělení vybavení domů najdete i sprchové kouty. Naši zákazníci si velmi oblíbili náš široký sortiment roštů v cenově dostupných relacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ladislav Koutecký - Kamnářství

Nakupujte u nás vybavení, které vám budou sousedé závidět. Naše firma klade důraz na kvalitní prodejní služby. Pořiďte si u nás pěkné bytové doplňky podle Vašich představ. Jsme specialisté na zářivky. Specializujeme se na prodej vonných svíček. Na naše tapety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Nabízíme sprchové kouty, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Nepodceňujte kvalitu roštu a nechte si poradit od profesionálů! Na naše rolety poskytujeme záruku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luboš Dubšík, LD - design

Našim klientům nabízíme k prodeji kompletní vybavení domů. Z naší bohaté nabídky zářivek si jistě vyberete. Svým zákazníkům nabízíme široké portfolio vonných svíček. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. Nabízíme sprchové kouty, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. Vybavte svůj domov našimi roletami. Na naše příborníky ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku