Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

NEDIMEX,, spol. s r.o.Zdiby-Přemyšlení

Jsme firma, která se zaměřuje na prodej vybavení domů. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství ve výbavě domů. Vyzkoušejte naši prodejnu vybavení domů, která splňuje veškeré normy. Prodáváme vybavení domu s ochotou. Zákazníci si chválí serioznost personálu naší prodejny. Perfektní znalost oboru je pro nás zásadní. V naší společnosti pracují pouze kvalitní pracovníci, připravení zodpovědět Vaše dotazy.

Kontaktní údaje:

U Cihelny 197
25066 Zdiby-Přemyšlení

 
Telefon: +420284891623
E-mail: nedimex@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Krby Jiří Chaloupka

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení do každého domu. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál v oddělení prodeje vybavení domů, se Vám bude věnovat. Na naši prodejně čeká na zákazníky tým zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí k sortimentu. U nás si pořídíte kvalitu. Zaručujeme se za naše vybavení domů splňující normy. Naši zákazníci jsou spokojeni s nabízeným sortimentem, poradenstvím a službami pro zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marcela Suchanová, krby

Našim klientům nabízíme k prodeji kompletního vybavení rodinných domů. Specializujeme se na kvalitu nabízeného vybavení. Pořiďte si kvalitní bytové doplňky. Zaměřujeme se na prodej zářivek. Nabízíme nejlevnější vonné svíčky. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Připravili jsme bohatou nabídku různých typů roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Frančekoexpans Praha, spol. s r.o.

Jsme prodejci různého zboží pro vybavení domů. V naší společnosti pracují pouze kvalitní pracovníci, připravení zodpovědět Vaše dotazy. Prodejna naší společnosti se specializuje na prodej zboží ve vysoké jakosti a funkčním designu. Serióznost směrem k našim klientům je pro nás prioritou. Ochota pomoci každému zákazníkovi je samozřejmostí. Vyžádejte si u našeho personálu odborné poradenství při výběru vybavení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PRATOR CZ, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na prodej vybavení domů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Na naše tapety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Přicházíme s celou škálou sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů. Využijte nízkých cen našich rolet. Nabízíme různé typy příborníků. Soustředíme se především na prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku