Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Šárka Bosáková,prodej krbů a kamen.Říčany-Radošovice

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Přijďte se přesvědčit o naší serióznosti. Své služby v oblasti prodeje vybavení domů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Sortiment dodávaný na prodejnu naší společnosti je v prvotřídní jakosti a funkčním designu zároveň. Jsme ochotni Vám poskytnout také poradenství. Vždy nabízíme kvalitu. Poskytujeme vybavení splňující normy.

Kontaktní údaje:

Černokostelecká 57/49
25101 Říčany-Radošovice

 
E-mail: bossakrby@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SEMACO-krby

Vyberte si z široké nabídky prodeje vybavení domů na trhu. U nás oceníte kvalitu. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních bytových doplňků. Součástí naší nabídky jsou také zářivky. U nás si vyberete některou z delikátních vůní vonných svíček od světových značek. Prodáváme tapety do Vašich domovů. Pestrá nabídka našich sprchových koutů Vás překvapí. Nakupte u nás výhodně cenově dostupné rošty ve vysoké jakosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Frančekoexpans Praha, spol. s r.o.

Jsme prodejci různého zboží pro vybavení domů. V naší společnosti pracují pouze kvalitní pracovníci, připravení zodpovědět Vaše dotazy. Prodejna naší společnosti se specializuje na prodej zboží ve vysoké jakosti a funkčním designu. Serióznost směrem k našim klientům je pro nás prioritou. Ochota pomoci každému zákazníkovi je samozřejmostí. Vyžádejte si u našeho personálu odborné poradenství při výběru vybavení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krby Jiří Chaloupka

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení do každého domu. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál v oddělení prodeje vybavení domů, se Vám bude věnovat. Na naši prodejně čeká na zákazníky tým zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí k sortimentu. U nás si pořídíte kvalitu. Zaručujeme se za naše vybavení domů splňující normy. Naši zákazníci jsou spokojeni s nabízeným sortimentem, poradenstvím a službami pro zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PRATOR CZ, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na prodej vybavení domů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Na naše tapety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Přicházíme s celou škálou sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů. Využijte nízkých cen našich rolet. Nabízíme různé typy příborníků. Soustředíme se především na prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku