Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavel Baďura - KOKKTlumačov

Doménou naší firmy je prodej vybavení domů. Dopřejte si vonné svíčky exkluzivních značek, přijďte si k nám vybrat. Dokážeme pro Vás najít ty nejlepší tapety dle Vašich požadavků. Připravili jsme Vám bohatou nabídku sprchových koutů. Nabízíme Vám rošty nejrůznějších velikostí, ale také konstrukčních zpracování. Vybírejte u nás z bohaté kolekce rolet s různým systémem zavěšení a ovládání. Velký výběr příborníků a příslušenství naleznete na našich prodejnách. S radostí vám prodáváme nábytek. Nabízíme bohatý výběr pracovních desek. Využijte možnosti pořídit u si nás výhodně novou pohovku. Nechte si od nás výhodně zpracovat návrhy dle Vašich představ. Máme také pestrou nabídku nářadí. Přijďte si vybrat a nakupte na splátky. Naši zákazníci jsou spokojeni s kvalitou sortimentu na prodejně, službami spojenými s montáží a ochotou našich prodejců. Nabízíme vám krásné výrobky z keramiky. Nabídneme Vám velké množství kvalitních bytových doplňků. Pomůžeme Vám vybrat si ten nejvhodnější botník do Vašeho domu. Prosviťte svůj dům našimi zářivkami.

Kontaktní údaje:

Masarykova 66
76362 Tlumačov

 
E-mail: kokk@zl.inext.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KRBY HRANICE

I váš dům ozdobí vybavení, které prodáváme. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Rádi Vám pomůžeme zvolit vhodné tapety. Na naší prodejně naleznete sprchové kouty předních výrobců s vysokým poměrem cena/kvalita. Na naše postelové rošty z oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. V našem ráji rolet si vybere opravdu každý. Zabýváme se prodejem příborníků. Svým klientům zprostředkujeme prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jaroslav Zapletalm krby a kamna

Zaměřili jsme se na prodej veškerého vybavení domu. Naše firma poskytuje vysoce kvalitní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem zářivek. Nabízíme různé typy vonných svíček. Nabízíme velké množství tapet pro každého. Vyzkoušejte naše sprchové kouty z oddělení vybavení domů. Nabízíme různé typy roštů. Na naše rolety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Jurčák, kamna a krby

Provozujeme obchod orientující se na prodej vybavení domů. V našem oddělení dům, byt a zahrada naleznete spoustu výrobků, které jsou funkční a designové. Naše firma na prodej vybavení domů se Vám může zaručit za seriozní jednání. U nás získáte pouze vybavení splňující všechny požadované normy. S jakoukoliv otázkou, se obracejte na náš ochotný personál. Poskytneme vám v oblasti vybavení domů kvalitní poradenství. Levné a kvalitní výrobky naleznete v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lumír Křeháček, krby

Vybavení, které prodáváme, zútulní váš domov. Naše výrobky splňují normy té nejvyšší kvality. Jsme kvalitní prodejna i díky znalostem a profesionalitě našich prodejců. Díky profesionálnímu a ochotnému personálu máme náskok před konkurencí. Konečně cenově dostupné a kvalitní vybavení do domácností. Základem naší činnosti je serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku