Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří Jurčák, kamna a krbyZlín

Provozujeme obchod orientující se na prodej vybavení domů. V našem oddělení dům, byt a zahrada naleznete spoustu výrobků, které jsou funkční a designové. Naše firma na prodej vybavení domů se Vám může zaručit za seriozní jednání. U nás získáte pouze vybavení splňující všechny požadované normy. S jakoukoliv otázkou, se obracejte na náš ochotný personál. Poskytneme vám v oblasti vybavení domů kvalitní poradenství. Levné a kvalitní výrobky naleznete v naší nabídce.

Kontaktní údaje:

Na gruntech 59
76311 Zlín

 
Telefon: +420577912482

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Karel Babica, krby

Součástí našich služeb je prodej vybavení domů. Nenechte si ujít naši nabídku zakázkové výroby. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vonných svíček, stačí si jen vybrat. Z naší bohaté nabídky kvalitních tapet si jistě vyberete i Vy. Pokud se chystáte na rekonstrukci sprchového koutu, neváhejte nás navštívit, vždy Vám ochotně poradíme. Naše rošty do postele z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. Na našich prodejnách naleznete široký výběr rolet všech možných barev, designu a materiálů. Na příborníky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Libor Měsíček - Prodej krbů a krbových kamen

V oblasti prodeje vybavení domů se pohybujeme již řadu let. Ochotný personál prodejny naší společnosti vám pomůže s výběrem a nákupem kvalitního sortimentu podle vašich představ a požadavků. Přijďte si vybrat z našich kvalitních zářivek. Nabízíme Vám jedinečné vonné svíčky za příznivé ceny. Nabízíme tapety všeho druhu. Naše sprchové kouty vynikají dlouhou životností. Nedílnou součástí kvalitní postele je také rošt. Prodáváme rolety do Vašich kuchyní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Petr Šimčák - kamna a krby

Podnikáme v oboru prodeje vybavení domů. Objevte u nás krásný funkční design pro svůj domov. Naším heslem je seriózní a rychlá komunikace směrem k zákazníkům. Jsme prodejna vybavení domů, na jejíž ochotu se můžete spolehnout. Nabízíme jen vybavení splňující normy. Pokud hledáte kvalitní a odborné poradenství při výběru vybavení domů, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Baďura - KOKK

Doménou naší firmy je prodej vybavení domů. Dopřejte si vonné svíčky exkluzivních značek, přijďte si k nám vybrat. Dokážeme pro Vás najít ty nejlepší tapety dle Vašich požadavků. Připravili jsme Vám bohatou nabídku sprchových koutů. Nabízíme Vám rošty nejrůznějších velikostí, ale také konstrukčních zpracování. Vybírejte u nás z bohaté kolekce rolet s různým systémem zavěšení a ovládání. Velký výběr příborníků a příslušenství naleznete na našich prodejnách. S radostí vám prodáváme nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku