Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Luděk Drozd - krbySuchohrdly u Miroslavi

Využijte naši nabídku na neodolatelné kusy pro vybavení vašeho domu. Ochotný personál prodejny naší společnosti vám pomůže s výběrem a nákupem kvalitního sortimentu podle vašich představ a požadavků. Obraťte se na náš personál s prosbou o odborné poradenství při výběru vybavení. Nakupujte naše zboží pro Váš dům či byt také na splátky. Zákazníci si z naší prodejny odvážejí kvalitní botníky za rozumné ceny. Správně zvolené světlo je stejně důležité jako kvalitní zářivka. Pomůžeme Vám s výběrem té nevhodnější vonné svíčky. Vyberte si ze širokého sortimentu tapet. Na sprchové kouty z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. V sortimentu vybavení domů nabízíme i rošty do postele. Velký výběr bytových doplňků naleznete na našich prodejnách. Máme také pestrou nabídku příborníků. Poskytujeme prodej nábytku dle Vámi zadaných požadavků. V případě, že potřebujete poradit s výběrem pracovní desky, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. U nás si snadno vyberete tu nejvhodnější pohovku do Vašeho bytu. Rolety představují vysokou ochranu interiéru před slunečními paprsky.

Kontaktní údaje:

Suchohrdly u Miroslavi 76
67172 Suchohrdly u Miroslavi

 
E-mail: info@krbydrozd.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KL - Trade, s.r.o.

Naše společnost je zárukou kvality nabízeného sortimentu prodeje vybavení domů a nevšedních cen. Know-how naší společnosti je kvalita nabízeného sortimentu a ochotný a úslužný personál, který poskytne v případě zájmu i odborné poradenství každému zákazníkovi. Prodáváme bytové doplňky, které jsou poctivé. Vyzkoušejte naše zářivky z oddělení vybavení domů. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. Nabízíme různé typy sprchových koutů. Společně s naším týmem prodejců jsme pro vás připravili zajímavou nabídku kvalitních roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TYS, s.r.o.

Naše firma poskytuje prodej vybavení domů. Naše společnost klade velký důraz na dostatek znalostí a zkušeností personálu na prodejně, neboť naším cílem je zajistit nejen kvalitní sortiment, ale i poradenství na úrovni. V rámci naší široké nabídky sortimentu na prodejně seženete kvalitní a zajímavé bytové doplňky za atraktivní ceny od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Nabízíme různé typy zářivek. Vyzkoušejte naše vonné svíčky. Nabízíme luxusní tapety nejvyšší kvality od renomovaných značek. Připravili jsme pro Vás velký výběr sprchových koutů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i rošty do postele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Leoš Rozmahel, krby a krbová kamna

Nabízíme prodej vybavení domů za rozumné ceny. Neustále pracujeme na zlepšování kvality poskytovaných služeb. Plusem naší společnosti je znalost přání a potřeb našich zákazníků. Jsme firma na prodej vybavení domů s velkou seriozností. Zákazníci naší prodejny oceňují servis služeb spojených s nákupem, a ochotu našeho personálu. Nabízíme celou škálu zboží pro funkční design Vašeho domova..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radim Čech

Specializujeme se na prodej vybavení všech domů. Funkční design sortimentu na prodejně naší společnosti je mezi zákazníky velmi oblíben. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Naše firma na prodej vybavení domů se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Ochota a trpělivost našeho personálu jsou pro naši společnost velmi žádoucí. Naše společnost má při výběru sortimentu na prodejnu nekompromisní požadavky na kvalitu a současně i splnění předepsaných norem. Naše prodejna nabízí sortiment prodeje ve vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku