Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

HOLUB Roman, s.r.o., prodej krbůBlansko

Naše firma poskytuje prodej vybavení domů. Naše vonné svíčky ze sortimentu vybavení domů Vám provoní celý dům. Nabídneme Vám vany různých typů za výhodných podmínek. Vybereme Vám tapety dle Vašich požadavků. Nabídneme Vám celou škálu sprchových koutů. Přijďte si vybrat z naší aktuální nabídky kvalitních roštů. V sortimentu nabídky rolet reagujeme na poptávku našich zákazníků a současné trendy na trhu. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i příborníky. Jsme prodejci nábytku. Vhodně zvolená pracovní deska, kterou zakoupíte v naší firmě, dá Vašemu interiéru jiný rozměr. Pokud si zařizujete Vaše bydlení, pohovka od nás, pozvedne Váš interiér. Vyberte si z naší pestré nabídky obkladů. Prohlédněte si naši širokou nabídku nářadí. Využijte naši nabídku zakoupit vybavení domu také na splátky. Vyberte si ty správné z naší bohaté nabídky mříží. Prodáváme různé typy dveří. Prodáváme různé typy bytových doplňků. Součástí našeho rozmanitého sortimentu jsou i kvalitní botníky za atraktivní ceny. Vyberte si ty nejvhodnější z naší bohaté nabídky zářivek.

Kontaktní údaje:

Smetanova 2349/14
67801 Blansko

 
Telefon: +420516410252
E-mail: obchod@profikrby.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Edilkamin - CZ, s.r.o.

Máme velké zkušenosti s prodejem vybavení domů. Vyberte si ty nejvhodnější zářivky pro váš domov. Vonná svíčka od nás, je vhodným dárkem pro každého. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních tapet. Na našich prodejnách nabízíme nejlevnější sprchové kouty vysoké kvality. Náš široký sortiment roštů je mezi zákazníky velmi vyhledáván. V rámci prodeje rolet nabízíme našim zákazníkům i doplňkové služby spojené s jejich nákupem. Z nabídky příborníků si u nás vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KRBY KUČERA

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů a bytů. Naši spokojení zákazníci si zakoupili na naší prodejně cenově dostupný a současně i kvalitní sortiment z prodeje vybavení domu. Pomůžeme Vám vybrat si ty správné bytové doplňky. Na našich prodejnách si určitě vyberte zářivku, kterou zrovna potřebujete. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Dokážeme Vám vybrat ty nejlepší tapety podle Vašich představ. Vybavte svou koupelnu naším sprchovým koutem. Neváhejte vyzkoušet naše postelové rošty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Leoš Rozmahel, krby a krbová kamna

Nabízíme prodej vybavení domů za rozumné ceny. Neustále pracujeme na zlepšování kvality poskytovaných služeb. Plusem naší společnosti je znalost přání a potřeb našich zákazníků. Jsme firma na prodej vybavení domů s velkou seriozností. Zákazníci naší prodejny oceňují servis služeb spojených s nákupem, a ochotu našeho personálu. Nabízíme celou škálu zboží pro funkční design Vašeho domova..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BRULA MORAVA, spol. s r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů. V sortimentu dům, byt a zahrada nabízíme naším zákazníkům široký výběr zářivek. Vyvoňte svůj domov našimi vonnými svíčkami. U nás najdete dekorativní tapety a příslušenství. Jsme poskytovatelé sprchových koutů. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i rošty do postele. Prodáváme rolety do Vašich kuchyní. Rádi Vám pomůžeme vybrat příborník podle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku