Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bi Esse CZ - elektroinstalační materiálRokycany, Plzeňské Předměstí

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Nakupte zářivky z našeho sortimentu a využijte výhod spojených s nákupem na naší prodejně. Společně s našimi dodavateli jsme pro vás připravili zajímavou nabídku na nákup průmyslových svítidel a osvětlení. Zaměřujeme se na prodej kabelů k osvětlení. Náš maloobchod svítidel a osvětlení zaručuje individuální přístup svých zaměstnanců k zákazníkům. V našem oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i výbojky. Nabízíme různě barevné žárovky.

Kontaktní údaje:

Dolní příkopy 1
33701 Rokycany, Plzeňské Předměstí

 
Telefon: +420737217194, +420371724005
E-mail: rokycany@biesse.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Výroba klíčů - René Úbl

Naše společnost v rámci prodeje osvětlení nabízí široký sortiment kvalitních svítidel a osvětlení za výhodné ceny. Naše firma se Vám zaručí za vysokou kvalitu prodávaného zboží v oddělení svítidel a osvětlení. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti svítidel a osvětlení firmám i jednotlivcům. Ochota je naší předností při prodeji svítidel a osvětlení. Prodáváme ty nejlepší žárovky na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Linie design studio, s.r.o.

Prodej kvalitního osvětlení je pro nás jednou ze stěžejních činností. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti poskytování svítidel s funkčním designem. Jsme jedničkou na trhu v prodeji kvalitního osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DŘEVO TRUST, a.s.

Jsme firma, která zajišťuje prodej osvětlení. Naše firma Vám pomůže s výběrem kvalitních svítidel a osvětlení. Náš personál vám ochotně pomůže s výběrem osvětlení podle vašich představ. Naše svítidla a osvětlení splňují všechny potřebné normy. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HARICOM, spol. s r.o.

Naše společnost zabývající se prodejem svítidel nabízí kvalitní svítidla do každého interiéru i exteriéru. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení se vyznačuje velkou seriozností. Disponujeme znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství svítidel a osvětlení. Neváhejte v případě potřeby kontaktovat náš servis svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku