Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bi Esse CZ - elektroinstalační materiálRokycany, Plzeňské Předměstí

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Nakupte zářivky z našeho sortimentu a využijte výhod spojených s nákupem na naší prodejně. Společně s našimi dodavateli jsme pro vás připravili zajímavou nabídku na nákup průmyslových svítidel a osvětlení. Zaměřujeme se na prodej kabelů k osvětlení. Náš maloobchod svítidel a osvětlení zaručuje individuální přístup svých zaměstnanců k zákazníkům. V našem oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i výbojky. Nabízíme různě barevné žárovky.

Kontaktní údaje:

Dolní příkopy 1
33701 Rokycany, Plzeňské Předměstí

 
Telefon: +420737217194, +420371724005
E-mail: rokycany@biesse.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům svítidel - osvětlení a svítidla

Naše společnost zabývající se prodejem svítidel nabízí kvalitní svítidla do každého interiéru i exteriéru. Svítidla a osvětlení splňující normy si vyberete u nás. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí. Jsme společnost na prodej svítidel a osvětlení, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Disponujeme znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete lampy a lustry s funkčním designem. Naše firma prodává vysoce kvalitní svítidla a osvětlení. Jsme specialisté na výrobu svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ELFETEX - elektrotechnický velkoobchod

Naší náplní je také prodej svítidel. Naše společnost na prodej svítidel a osvětlení se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. V rámci našeho sortimentu za výhodné ceny si u nás zákazníci oblíbili prodej kvalitních zářivek. V oddělení svítidel a osvětlení prodáváme i kabely. Navštivte náš velkoobchod svítidel a osvětlení. S našimi žárovkami se Vám bydlení opravdu rozzáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Výroba klíčů - René Úbl

Naše společnost v rámci prodeje osvětlení nabízí široký sortiment kvalitních svítidel a osvětlení za výhodné ceny. Naše firma se Vám zaručí za vysokou kvalitu prodávaného zboží v oddělení svítidel a osvětlení. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti svítidel a osvětlení firmám i jednotlivcům. Ochota je naší předností při prodeji svítidel a osvětlení. Prodáváme ty nejlepší žárovky na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku