Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří TrejraVelký Chlumec 18

Využijte naší služby v prodeji osvětlení. Zaručujeme se za naše svítidla a osvětlení splňující normy. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. Služby poskytované naší prodejnou svítidel a osvětlení jsou vždy seriozní. Naše firma nabízí kvalitní svítidla a osvětlení.

Kontaktní údaje:

Velký Chlumec 18 267 24
26724 Velký Chlumec 18

 
Telefon: +420603843659

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Svítidla Králův Dvůr, a.s.

Zaměřujeme se také na prodej osvětlení. Disponujeme znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. Zaručujeme se za naše svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme firma, která poskytuje poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Do naší rozšířené nabídky jsme zahrnuli i osvětlení do koupelen. Zabýváme se i prodejem LED produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DENCOP LIGHTING

Využijte naší služby prodeje svítidel. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství svítidel a osvětlení. Nabízíme serioznost při prodeji svítidel a osvětlení. Náš sortiment je kvalitní díky moderní výrobě, osvědčeným technologiím a kvalifikovanému personálu naší společnosti. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi zodpoví všechny dotazy k naší nabídce zářivek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

S výběrem v našem sortimentu svítidel pomůže zákazníkům ochotný personál, který nabízí v rámci prodeje i bezplatné poradenství. Naše firma se Vám zaručí za vysokou kvalitu prodávaného zboží v oddělení svítidel a osvětlení. Naše produkty v oddělení svítidel a osvětlení mají velice funkční design. V našem širokém sortimentu svítidel a osvětlení vám ochotně poradíme s výběrem. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Breza svítidla

Úspěchu v prodeji dosáhla naše společnost díky kvalitě nabízených svítidel a ochotě personálu. Na naší prodejně nabízíme kvalitní zářivky a další sortiment zboží. Vybírejte z široké nabídky lustrů, které zútulní váš domov. Jsme maloobchod svítidel, kterému záleží na každém zákazníkovi. Prodáváme kvalitní autožárovky s dlouhou životností. V sortimentu žárovek nabízíme i spořící nebo halogenové..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku