Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tomáš VopálenskýPraha 4 - Podolí

Zabýváme se prodejem osvětlení. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme firma na prodej svítidel a osvětlení, která disponuje velkými znalostmi v oboru. Naše společnost v rámci prodeje svítidel a osvětlení poskytuje i montáž. Na náš servis svítidel a osvětlení se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Na Vrstvách 1072/26
14000 Praha 4 - Podolí

 
Telefon: +420776658714
DIČ: CZ6406240896

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DATART.cz

V rámci portfolia naší společnosti se zabýváme prodejem osvětlení. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. Jsme firma na prodej svítidel a osvětlení, která disponuje velkými znalostmi v oboru. V našem širokém sortimentu svítidel a osvětlení vám ochotně poradíme s výběrem. Naše společnost nabízí svítidla a osvětlení s funkčním designem. Jsme specialisté na výrobu svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Součástí naší nabídky je také prodej svítidel. Nabízíme zákazníkům serioznost při dodávkách svítidel a osvětlení. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství. Jsme firma, která má v oblasti svítidel a osvětlení velké znalosti. Naše firma nabízí svítidla a osvětlení ve funkčním designu. Zabýváme se výrobou různých svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

123market.cz - bydlení a zahrada

123market.cz - vaše online nákupní centrum Vše pro váš dům či byt, zahradu, volný čas, sport i vaše děti. Nabízíme pouze prvotřídní kvalitu zboží. Drtivou většinu sortimentu máme skladem, díky čemuž jsme schopni okamžité expedice. Tím jsme schopni vaši objednávku dodat do 48 hodin. Díky širokému sortimentu si u nás na své přijdou milovníci zábavy a aktivního trávení volného času. Pro zahrádkáře je zde sekce zahrada, kde naleznete např.: skleníky a fóliovníky, párty stany, pohodlný zahradní nábytek ze dřeva, plastu i kovu, zahradní techniku či dekorace do zahrady nebo grily.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

V rámci prodeje osvětlení máme velmi vysoké nároky a požadavky na kvalitu nabízeného sortimentu. Naše svítidla a osvětlení splňují všechny potřebné normy. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete lampy a lustry s funkčním designem. Naše firma nabízí znalost problematiky svítidel a osvětlení. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku