Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KAMENICTVÍ KŮRKAPřelouč, Štěpánov

Náš tým nabízí jen ty nejlepší služby v sektoru prodeje stavebnin. V nabídce máme pouze kvalitní produkty. Dokonalá znalost našeho sortimentu stavebnin je pro nás samozřejmostí. Rychlost dodání je u nás na předním místě. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji stavebnin. Poradíme, jaké schody si vybrat. Naše parapety sluší každé stavbě.

Kontaktní údaje:

1
53501 Přelouč, Štěpánov

 
Telefon: +420777337383, +420466330074
E-mail: kurka@kamenovyroba.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Stavebniny-levne.cz

Naším oborem je prodej stavebnin. Svým zákazníkům nabízíme služeb poradenství. Na naší prodejně se setkáte se seriozností a ochotou obsluhujícího personálu. V péči o zákazníky klademe důraz na ochotu pracovníků, jejich příjemné vystupování a znalost nabízeného sortimentu. Díky dobré znalosti oboru jsme Vám kdykoli nápomocni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DEKTRADE, a.s.

U naší společnosti jsme zaměřeni na prodej stavebnin. Naši zákazníci rádi využívají naší nabídky služeb spojených s poradenstvím k zakoupenému sortimentu zboží. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Vyrábíme pracovní desky z různých druhů dřeva. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku okapů a okapových systémů různých materiálů a designu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kamenictví - Lom Jehlička

Naše firma vám přináší prodej prvotřídních stavebnin. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. U nás očekávejte vždy opravdu maximální serióznost. Zákazníci našeho obchodu oceňují profesionalitu našich dopravců a rychlost dodání zakoupených výrobků. Naše schody jsou ty nejlepší pro Váš dům. Věnujeme se prodeji pracovních desek. Využijte naši nabídku na parapety..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DSK stavebniny

Naše firma se specializuje na zajištění prodeje stavebnin. Výsadou zaměstnanců naší společnosti je pečlivost a serioznost. Znalost našich odborníků vám usnadní nákup. Zabýváme se prodejem cihel. Naše společnost se pro Vás zaručuje výběrem vhodné izolace. Pro velký výběr sádrokartonu navštivte naši prodejnu. Naší širokou nabídku fasád přizpůsobujeme současným trendům na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku