Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MIKLOMořkov

Nabízíme široký výběr stavebního materiálu. Jsme pro Vás tou nejlepší firmou v poskytování kvalitních služeb v oblasti stavebnin. Náš personál je vždy maximálně ochotný. Každému zákazníkovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Zprostředkujeme naše znalosti ve Váš prospěch. Prodáváme levný sypký materiál.

Kontaktní údaje:

Nové domky 703
74272 Mořkov

 
Telefon: +420556759358, +420602783201

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STONE-WALL

Zaměřujeme se na prodej stavebnin v rámci sortimentu pro dům, byt a zahradu. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Využijte naší nabídky na poradenské služby. Výborná znalost oboru a nabízeného sortimentu je výsadou naší společnosti, díky níž se nám daří uspokojovat přání našich zákazníků. Ochotu našich prodejců oceníte. Poskytneme Vám montáž ke stavebnímu zboží, které si u nás zakoupíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Strnadel

Naše společnost je vám k dispozici v prodeji stavebnin. Zaručujeme Vám nevídanou rychlost dodání našeho stavebního zboží. Ochotu pomoci každému zákazníkovi považujeme za samozřejmost. Využijte našich kvalitních služeb. Při objednání stavebního materiálu ručíme za znalost oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STAVODOM, spol. s r.o.

Prodej stavebnin je hlavním předmětem podnikání naší společnosti. Rádi Vám nabídneme i služby poradenství. Buďte si jistí, že serioznost je pro nás na prvním místě. Vyberte si kvalitu dle hodnocení profesionálů. Znalost pro nás neznamená jen klišé. Jsme firma, která Vám doručí stavební zboží nevídanou rychlostí. Kupte naše dlažby, protože to je kvalita!.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kamenictví Martin Burda

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Staráme se o kvalitní prodej stavebnin. Naše firma se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Naše společnost je velmi znalá v oblasti stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku