Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LIGRANIT a.s.Liberec VI-Rochlice

Navštivte naši prodejnu stavebnin s kvalitním stavebním materiálem. Přijďte si prohlédnout k nám na prodejnu zboží z dovozu i sortiment tuzemských výrobců. Pomůžeme Vám s výběrem těch nejvhodnějších schodů. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné obklady. V našem portfoliu pracovních desek si vybere opravdu každý. Nabízíme veškerý parapetový sortiment.

Kontaktní údaje:

Kunratická 1100
46006 Liberec VI-Rochlice

 
Telefon: +420482465611, +420603151112, +420603192430
E-mail: obchod@ligranit.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

RYNOLTICKÁ PÍSKOVNA, s.r.o.

Name firma působí na stavebím trhu a zabývá se prodejem stavebnin. V naší společnosti klademe důraz na rychlost dodání zakoupeného zboží. Odlišujeme se tím, že děláme vše s ochotou. Vyzkoušejte si naše odborné znalosti sortimentu stavebnin. K nákupu v našich stavebninách Vám zařídíme dovoz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FRISCHBETON s.r.o.

Jsme prodejci s pestrým výběrem stavebnin. Poradenství pro nás znamená vše, obraťte se na nás. Zabýváme se poskytováním znalostí v různých oblastech. Seriozní jednání je při koupi stavebnin velmi důležité. Rychlost dodání je pro nás prioritou. Ochota je součástí naší nabídky. Stojíme si za kvalitou produktů v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ALPHACOR, v.o.s.

Prodejna stavebnin s dlouholetou tradicí na trhu. Špičkové znalosti k naší společnosti neodmyslitelně patří. Všechny výrobky, které prodáváme, jsou kvalitní. Naše společnost na prodej stavebnin se vyznačuje velkou ochotou. Poskytujeme stavební práce všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.

Jsme firma, která zajišťuje prodej stavebnin. Umožňujeme plnou ochotu při řešení různých problémů. Specializujeme se na poradenství v oblasti prodeje stavebnin. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností. Dodáme Vaše stavební zboží opravdu rychle. Perfektní znalost našeho zboží je pro nás velmi důležitá. Nejkvalitnější stavebniny seženete právě u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku