Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Qitra, s.r.o.Praha

V naší prodejně se nachází ucelený sortiment vybavení domů. Záleží nám na Vaší spokojenosti při koupi našich vodovodních baterií. S našimi keramickými výrobky budete jistě spokojeni. Jedna ze služeb, které poskytujeme, je prodej nábytku. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů.

Kontaktní údaje:

Karlická 81/32
15300 Praha

 
Telefon: +420257912746
E-mail: qitra@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Avelit, s.r.o.

Prodáváme vybavení domů do chat i domů. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme zářivky do Vašich světel. Nabízíme vonné svíčky různých vůní. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů. Nabízíme také rošty za rozumné ceny. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější roletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Renata Kotálová - vybavení koupelen

Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů. Naše společnost se snaží zajistit na prodejně kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Poradíme Vám jaké tapety vybrat do Vámi zvoleného prostoru. V naší nabídce naleznete i sprchové kouty. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Potřebujete-li nové rolety, jste u nás na správném místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marcela Pelantová - INSTAPLAST

Doménou naší firmy je prodej vybavení domů. Naše společnost je seriózním prodejcem a rádi vám se vším pomůžeme. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti vybavení domů. Sortiment, který nabízíme na naší prodejně, splňuje náročná kritéria našich zákazníků na jakost a soulad se stanovenými normami. Na naši společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z oblasti vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny Lukáš Frank

Naše firma se zaměřuje především na prodej vybavení domů. Jsme kvalitní prodejci výbavy do domů. Vybavte svou předsíň našimi botníky. Máme také pestrou nabídku příborníků. Jsme specializovaní prodejci radiátorů. Prodáme Vám výhodně nové rolety. Specializujeme se na prodej roštů. Nakupujte sanitární techniku přímo u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku