Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Qitra, s.r.o.Praha

V naší prodejně se nachází ucelený sortiment vybavení domů. Záleží nám na Vaší spokojenosti při koupi našich vodovodních baterií. S našimi keramickými výrobky budete jistě spokojeni. Jedna ze služeb, které poskytujeme, je prodej nábytku. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů.

Kontaktní údaje:

Karlická 81/32
15300 Praha

 
Telefon: +420257912746
E-mail: qitra@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Porcelanosa Grupo

Zajišťujeme prodej vybavení domů. Nabízíme kvalitní vybavení do vašich domovů. Nakupujte přírodní kámen u naší firmy. Využijte naši nabídku na kvalitní radiátory. Nabízíme Vám jak venkovní, tak interiérové rolety. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů. Naše svítidla se budou skvěle hodit i k vám domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Renata Kotálová - vybavení koupelen

Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů. Naše společnost se snaží zajistit na prodejně kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Poradíme Vám jaké tapety vybrat do Vámi zvoleného prostoru. V naší nabídce naleznete i sprchové kouty. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Potřebujete-li nové rolety, jste u nás na správném místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Helvít, s.r.o.

Využijte naši nabídku na neodolatelné kusy pro vybavení vašeho domu. Jsme to správné místo, pokud sháníte novou vodovodní baterii. V rámci vybavení domů prodáváme i bazény. Prodáváme vybavení do Vašich jídelen. Specializujeme se na keramiku. Jsme odborníky na vybavení ložnice. Nabídneme Vám vany různých typů za výhodných podmínek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AZ FLEX ceramica

Využijte toho, že u nás můžete nakoupit stylové vybavení za skvělé ceny. Pořiďte si také naše výkonné zářivky za skvělé ceny. Specializujeme se na prodej vonných svíček. Tapety se staly v poslední době velmi žádaným interiérovým prvkem. Na sprchové kouty z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Nabízíme Vám postelové rošty za skvělé ceny, ve vysoké kvalitě. Zajišťujeme prodej rolet všech barev. Prohlédněte si celou řadu našich výrobků v sekci příborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku