Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Petr Andrt - Animex - Hotel SpessartChomutov

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. V blízkosti ubytování máte možnost vypůjčit si lodičky. Hrajete-li rádi šipky, u nás máte možnost. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky.

Kontaktní údaje:

Winterova 4968
43003 Chomutov

 
Telefon: +420474626827
E-mail: hotel@spessart.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. František Cvrček - Penzion U Chalupských

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lenka Vymyslická - Hotel Kamenný vrch

Objednejte si u nás ubytování včas! Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

L a M, v.o.s. - Horský Hotel Svahová

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

K. Stütz, s.r.o. - Hotel Český dům

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku