Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Kronus-hotelPraha

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. V našem baru budete jistě spokojeni. Abyste se u nás cítili dobře, nabízíme vám šipky. V rámci našich služeb také půjčujeme lodičky. Neváhejte se ubytovat v našem hotelu.

Kontaktní údaje:

Liliová 250/4
11000 Praha

 
Telefon: +420296180018
E-mail: info@redchairpension.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Botel Ristorante Matylda

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Diplomat

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Absolut

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku