Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Predrag Cvetkovič - Hotel ArgosyPraha

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Součástí ubytování je možnost navštívit bar. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. K dispozici máme lodičky.

Kontaktní údaje:

U Santošky 933/20
15000 Praha

 
Telefon: +420251512884
E-mail: argosy@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář Allvatours, spol. s r.o. - Admiral botel

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše chalupy si jistě zamilujete. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LORIDA, s.r.o. - Botel Vodník

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BAKAL, a.s. - Botel Albatros

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku