Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost HosínHosín

Obohatíme Váš duchovní život. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby . Na našich duchovních setkáních jste vždy vítáni. Naše farnost se specializuje na pořádání různých svátostí.

Kontaktní údaje:

Hosín 17
37341 Hosín

 
Telefon: +420387221933

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Hluboká nad Vltavou

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Poodhalíme vám cestu k bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Poskytujeme bohoslužby pro širokou veřejnost. Máme pozitivní ohlasy na pravidelná duchovní setkání. Zveme Vás na naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Libníč

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání. Rádi se s Vámi setkáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Rudolfov

Začněte se s naší pomocí starat o duchovní život. Bude nám ctí zprostředkovat Vám cestu k bohu. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Zavítejte k nám na duchovní setkání. Naše farnost může být i vaším útočištěm..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Kostelec

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Zajišťujeme duchovní setkání věřících. Naše farnost se zaměřuje na pořádání společenských akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku