Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Velké KarloviceVelké Karlovice

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání.

Kontaktní údaje:


75606 Velké Karlovice

 
Telefon: +420571454290
E-mail: favelkekarlovice@ado.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Čeladná

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání. Kdykoli můžete také zavítat do naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Metylovice

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Organizujeme pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Kozlovice

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Morávka

Pomůžeme Vám vést čistý duchovní život. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku