Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Oblastní charita Přerov - Chráněná dílna sv. TerezičkyHorní Moštěnice

Zaměřujeme se na humanitární pomoc. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc seniorům. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Můžeme vám nabídnout volnočasové aktivity pro různé věkové kategorie.

Kontaktní údaje:

Nádražní 291/35
75117 Horní Moštěnice

 
Telefon: +420581224264
E-mail: chdilna@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZÁLESÁK - středisko Zlín 1 Mladcová

Naše organizace se zabývá cíleným zajištěním humanitární pomoci. Ochotně pomáháme potřebným. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Madio

Připravujeme humanitární pomoc. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc mládeži. Pořádáme zajímavé kurzy. Pořádáme speciální kroužky. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity. Bojujeme proti šikaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánské hnutí mládeže, Klub SHM Fryšták

U nás naleznete sociální pomoc. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Mládež se ráda přijde pobavit do naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Vicinia

Poskytujeme humanitární pomoc v krizových situacích. Na serioznost naší instituce se můžete opravdu spolehnout. Našim klientům nabízíme služby poradenství. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme vám pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku