Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chcete zaslat přístupové údaje?

Zaslat na e-mailovou adresu: , pro kontrolu prosím zadejte současně Vaše telefonní číslo:

 

Centrum setkávání, o. s.Přerov

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace.

Kontaktní údaje:

Kosmákova 2324/46
75002 Přerov

 
Telefon: +420581201334

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům Ignáce Stuchlého SKM

Nabízíme služby v oblasti humanitární pomoci. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. Naše instituce je ochotná pomáhat. Jsme organizace, která pomáhá převážně dětem. Naše organizace se věnuje mládeži.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Madio

Připravujeme humanitární pomoc. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc mládeži. Pořádáme zajímavé kurzy. Pořádáme speciální kroužky. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity. Bojujeme proti šikaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánské hnutí mládeže, Klub SHM Fryšták

U nás naleznete sociální pomoc. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Mládež se ráda přijde pobavit do naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Asociace průvodců v problematice rizikového chování

Poskytujeme záchranu formou sociální pomoci. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Ochotně pomáháme potřebným. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Zúčastněte se některého z našich kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku