Nepřehlédněte

Chcete zaslat přístupové údaje?

Zaslat na e-mailovou adresu: , pro kontrolu prosím zadejte současně Vaše telefonní číslo:

 

Centrum setkávání, o. s.Přerov

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace.

Kontaktní údaje:

Kosmákova 2324/46
75002 Přerov

 
Telefon: +420581201334

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům Ignáce Stuchlého SKM

Nabízíme služby v oblasti humanitární pomoci. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. Naše instituce je ochotná pomáhat. Jsme organizace, která pomáhá převážně dětem. Naše organizace se věnuje mládeži.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánské hnutí mládeže, Klub SHM Fryšták

U nás naleznete sociální pomoc. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Mládež se ráda přijde pobavit do naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Vicinia

Poskytujeme humanitární pomoc v krizových situacích. Na serioznost naší instituce se můžete opravdu spolehnout. Našim klientům nabízíme služby poradenství. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme vám pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Moravský ornitologický spolek - středomoravská pobočka ČSO

Podílíme se na humanitární pomoci v zemích postižených humanitární katastrofou. Jsme ochotni pomoci v nouzi. Pořádáme různá setkání. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Využijte našich služeb, pokud potřebujete poradenství v humanitární oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku