Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Centrum setkávání, o. s.Přerov

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace.

Kontaktní údaje:

Kosmákova 2324/46
75002 Přerov

 
Telefon: +420581201334

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Občanské sdružení Madio

Připravujeme humanitární pomoc. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc mládeži. Pořádáme zajímavé kurzy. Pořádáme speciální kroužky. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity. Bojujeme proti šikaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pionýrská skupina JUNIPERUS

Jsme specialisté na poskytování sociální pomoci. Děkujeme za ochotu zapojit se do naší činnosti. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Pořádáme vzájemná setkávání. U nás budou děti šťastné. Naše instituce se specializuje na mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Asociace průvodců v problematice rizikového chování

Poskytujeme záchranu formou sociální pomoci. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Ochotně pomáháme potřebným. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Zúčastněte se některého z našich kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružená zařízení pro péči o dítě v Olomouci

Nabízíme tolik potřebnou humanitární pomoc. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc mládeži. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku