Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Centrum setkávání, o. s.Přerov

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace.

Kontaktní údaje:

Kosmákova 2324/46
75002 Přerov

 
Telefon: +420581201334

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Asociace průvodců v problematice rizikového chování

Poskytujeme záchranu formou sociální pomoci. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Ochotně pomáháme potřebným. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Zúčastněte se některého z našich kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům Ignáce Stuchlého SKM

Nabízíme služby v oblasti humanitární pomoci. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. Naše instituce je ochotná pomáhat. Jsme organizace, která pomáhá převážně dětem. Naše organizace se věnuje mládeži.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pionýrská skupina JUNIPERUS

Jsme specialisté na poskytování sociální pomoci. Děkujeme za ochotu zapojit se do naší činnosti. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Pořádáme vzájemná setkávání. U nás budou děti šťastné. Naše instituce se specializuje na mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Moravský ornitologický spolek - středomoravská pobočka ČSO

Podílíme se na humanitární pomoci v zemích postižených humanitární katastrofou. Jsme ochotni pomoci v nouzi. Pořádáme různá setkání. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Využijte našich služeb, pokud potřebujete poradenství v humanitární oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku