Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Centrum pro komunitní práciPřerov

Přidejte se k nám a společně zajistíme sociální pomoc potřebným. Snažíme se pomoci v nouzi. Pomáháme všem opuštěným seniorům. Pro mládež připravujeme zajímavý program. Pořádáme speciální kroužky. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Kontaktní údaje:

Palackého 1446/30
75002 Přerov

 
Telefon: +420581219555
E-mail: cpkp@cpkp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Unie Kompas

Naše organizace poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v tísni. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Naše instituce se specializuje na děti. U nás pomůžeme i mládeži. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům Ignáce Stuchlého SKM

Nabízíme služby v oblasti humanitární pomoci. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. Naše instituce je ochotná pomáhat. Jsme organizace, která pomáhá převážně dětem. Naše organizace se věnuje mládeži.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZÁLESÁK - středisko Zlín 1 Mladcová

Naše organizace se zabývá cíleným zajištěním humanitární pomoci. Ochotně pomáháme potřebným. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pionýrská skupina JUNIPERUS

Jsme specialisté na poskytování sociální pomoci. Děkujeme za ochotu zapojit se do naší činnosti. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Pořádáme vzájemná setkávání. U nás budou děti šťastné. Naše instituce se specializuje na mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku