Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Klub přátel exotického ptactvaPraha 10

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Kontaktní údaje:

Kralická 990/6
10000 Praha 10

 
Telefon: +420274822844

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub chovatelů Dandie Dinmont teriérů

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nabízíme také poradenské služby. Umožníme vám pravidelná setkávání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub chovatelů bearded collií

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DALMATIN KLUB ČR

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů, ZO - Chovatelů koček

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Svým členům nabízíme společné setkávání. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku