Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Boxerklub ČR - Územní pobočka DěčínRoztoky

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Kontaktní údaje:

Kostelní 69
25263 Roztoky

 
E-mail: roskota@unicen.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub chovatelů Dandie Dinmont teriérů

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nabízíme také poradenské služby. Umožníme vám pravidelná setkávání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cavalier King Charles Spaniel klub, Čech, Moravy a Slezska

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Spoléháme se na serioznost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

American Cocker Club o.s.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Naši členové jsou samí seriozní lidé. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Přijďte si k nám zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Boxerklub České republiky

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Pořádáme společná setkávání svých členů. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku