Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Eurasier Klub o.s.Kamýk

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Organizujeme společná setkávání. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Kontaktní údaje:

Kamýk 101
41201 Kamýk

 
E-mail: umipro@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz chovatelů základní organizace Louny - 1

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub chovatelů slovenských čuvačů v České republice založený v roce 1933

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Boxerklub ČR Územní pobočka Louny

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. K dispozici máme i poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku