Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horská chata KamenitýDolní Lomná

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází.

Kontaktní údaje:

161
73991 Dolní Lomná

 
Telefon: +420775025683
E-mail: info@chatakamenity.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Robert Maciga

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Na požádání je možné využívat i náš praktický venkovní gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Robert Maciga

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme krásné celoroční ubytování. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Náš gril je tu pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bačovská chyža

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v naší chatě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Poma

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku