Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Boxerklub České republiky, územní pobočka BrnoModřice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Kontaktní údaje:

Příční 693
66442 Modřice

 
Telefon: +420547216863
E-mail: v.mlcochova@c-box.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český klub německých ovčáků

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Na našem táboře se věnujeme společnému zájmu. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub chovatelů Rhodéských Ridgebacků CZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Foundland - Czech

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku