Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kynologická jednota České republikyBrno

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Kontaktní údaje:

Šrámkova 425/7
63800 Brno

 
Telefon: +420315621040

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Společnost chovatelů koní - Morava

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše rady vám v mnohém pomohou. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub chovatelů Rhodéských Ridgebacků CZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český klub německých ovčáků

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Na našem táboře se věnujeme společnému zájmu. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku