Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZO Český svaz chovatelů Ostrava-PolankaOstrava

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Je pro vás připraveno i poradenství. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Věnujeme se pořádání výstav.

Kontaktní údaje:

Heleny Malířové 463/13
72525 Ostrava

 
Telefon: +420596931756
E-mail: kubavysocky@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Opava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AQUA-TERRA, klub vivaristů Ostrava

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Přinášíme příležitost k setkávání. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Boxerklub ČR - územní pobočka Olomouc

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Územní pobočka Boxerklubu ČR Rychvald

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Záležitosti řešíme s ochotou. Náš spolek je seriozní. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku