Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pražská správa sociálního zabezpečeníPraha, Libeň

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Kontaktní údaje:

Trojská 1997/13a
18200 Praha, Libeň

 
Telefon: +420283104111, +420283104262
E-mail: posta.xa@cssz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Odborový svaz Echo

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odborový svaz dopravy

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Křesťanská odborová koalice

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO OS KOVO SVÚM, a. s. Areál VÚ Běchovice

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku