Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

OSSZ BlanskoBlansko

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Kontaktní údaje:

Seifertova 634/5
67801 Blansko

 
Telefon: +420516483111, +420516418683, +420516483604, +420516483603, +420516483601
E-mail: posta.bk@cssz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sociální služby Šebetov

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. U nás se dočkáte pomoci v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hnutí humanitární pomoci

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO OS DLV Vodárenská akciová společnost a.s., divize GŘ+TD

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku