Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Centrum KociánkaBrno, Královo Pole

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít.

Kontaktní údaje:

Kociánka 93/2
61200 Brno, Královo Pole

 
Telefon: +420515504201, +420515504333
E-mail: info@kocianka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad práce České republiky

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Naše sociální organizace je velice ochotná. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO OS DLV Vodárenská akciová společnost a.s., divize GŘ+TD

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Nabízíme potřebnou pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku