Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Křesťanská odborová koalicePraha, Nové Město

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Kontaktní údaje:

Karlovo náměstí 317/5
12000 Praha, Nové Město

 
Telefon: +420226205361, +420602339182
E-mail: kokanton@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Armáda spásy v ČR - ústředí

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Vyzkoušejte naše sociální služby. Pořádáme různé charitativní akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odborový svaz Echo

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odborový svaz dopravy

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO OS KOVO SVÚM, a. s. Areál VÚ Běchovice

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku