Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZO OS KOVO KERAMTECH spol. s r.o.Žacléř

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí.

Kontaktní údaje:

Horská 139
54201 Žacléř

 
Telefon: +420499878501, +420499878500, +420499876140
E-mail: info@keramtech.cz, prodej@keramtech.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Nabízíme vám pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pečovatelská služba Trutnov

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Neváhejte vyzkoušet naši pečovatelskou službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OSSZ Trutnov

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku