Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavel Štipčák dřevovýrobaJavorník

Jsme jedničkou na trhu v oblasti autodopravy. Rychlost našich služeb se jinde nevidí. Budete ohromeni naší znalostí. V oblasti dopravy a přepravy jsme maximálně seriózní. Zajišťujeme kvalitní služby v dopravě a přepravě. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti kontejnerové přepravy.

Kontaktní údaje:

188
69674 Javorník

 
Telefon: +420518329225, +420604201371, +420518329225
E-mail: stipcak@stipcak.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

RM trans, s.r.o.

Naše firma se specializuje na autodopravu spolehlivými vozy. Máme perfektní znalosti v oblasti dopravy a přepravy. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. Jsme silniční společnost s dlouholetou tradicí. Naše firma nabízí rychlou přepravu osob i zboží. Neváhejte vyzkoušet naši kontejnerovou přepravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Šimoník

S autodopravou se obraťte na nás. Silniční doprava a přeprava je jednou z mnoha služeb, které nabízíme. Nabízíme znalost a profesionalitu. V rámci nákladní dopravy se stále zdokonalujeme. Naše firma se zaměřuje na kontejnerovou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Ťulpa

Nabízíme vám své kompletní služby v oboru autodopravy. Ochotní zaměstnanci jsou naší skvělou vizitkou. Jako prioritu bereme kvalitu. Zakládáme si na zkušeném týmu pracovníků s vynikajícími zkušenostmi v oboru silniční dopravy. Specializujeme se na rychlou dopravu. Naše kontejnerová doprava je pro Vás tou správnou volbou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Šimoník

Mezi naše služby patří také zajištění autodopravy. Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Naše firma je známá ochotou našich zaměstnanců neustále zlepšovat svou práci. Očekávejte od nás vždy jen neobvykle rychlé jednání. Naše společnost nabízí služby v oblasti nákladní dopravy. Jsme společnost, která se zaměřuje na kontejnerovou přepravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku