Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel BristolKarlovy Vary

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Kontaktní údaje:

Sadová 2026/19
36001 Karlovy Vary

 
Telefon: +420353344444, +420353341801
E-mail: spa@bristolgroup.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bohemia-lázně a.s., hotel SLOVAN

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Přijďte také do našeho zavedeného baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. U nás můžete využít také lednici. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Villa Gloria

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohemia-lázně a.s., sanatorium KRIVÁŇ

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CRISTAL PALACE, a.s.

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Využijte možnost rodinných pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Máte-li zájem o ubytovací služby, můžete se obrátit na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku