Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení zdravotnických pracovníků, v.o.s.Bělá pod Bezdězem

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Obraťte se na naše odborné poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Kontaktní údaje:

Máchova 501
29421 Bělá pod Bezdězem

 
Telefon: +420326701828

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ADVAITA - Zdravotnický sdružení a spolek

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení Tulipan- Zdravotnický sdružení a spolek

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roska Česká Lípa, regionální organizace Unie Roska v ČR

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Vedeme oddíl kuželek. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ELVA-HELP - Zdravotnické sdružení a spolkek

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku