Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Česká asociace alternativní a celostní medicíny o.s.Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Jsme velice seriózní organizací. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb.

Kontaktní údaje:

Rabasova 3182/17
40011 Ústí nad Labem

 
E-mail: caacm@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Asistenční záchranná jednotka Medical Corps

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Camphill České Kopisty

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum pro zdravotně postižené Ústeckého kraje

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

REZONANCE

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku