Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Grill bar Gurmán - grill barKarlovy Vary

Zaměřili jsme se na provozování baru s profesionální obsluhou a různorodým sortimentem občerstvení. Vybírejte z bohatého výběru nápojů z našeho denního baru. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. Jsme společností nabízející kvalitní cestovní služby a také pohostinství. Jsme barem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb včetně ochotného personálu. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí.

Kontaktní údaje:

Pražská silnice 1372/7
36001 Karlovy Vary

 
Telefon: +420353222064

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Luno

Při provozování baru se orientujeme především na naše hosty a jejich přání a požadavky. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Zařízení a vybavení baru slouží k nočnímu pobavení a občerstvení našich hostů. V našem baru můžete strávit pohodový večer s ochotnou obsluhou a velkým výběrem nápojů. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky příjemnému prostředí a velké nabídce nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Novák - pohostinství

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru jsme pro zákazníky vytvořili příjemný a čistý interiér a bohatou nabídku nápojů. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Mimo jiné disponujeme bohatě zásobeným barem, kde vám rádi dopřejeme širokou paletu nealkoholických i alkoholických nápojů. Užijte si večer v příjemném prostředí našeho baru. V naší nabídce najdete i občerstvení. Jsme barem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb včetně ochotného personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kandráč

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. Občerstvení je součástí našich služeb. Mimo jiné disponujeme bohatě zásobeným barem, kde vám rádi dopřejeme širokou paletu nealkoholických i alkoholických nápojů. Spokojení zákazníci oceňují vlídnost a ochotu personálu. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Brandejsová - Grill bar

Jsme specialisté na provozování baru. Přijďte si pochutnat na našem občerstvení. Naši hosté oceňují příjemné prostředí našeho baru a velký výběr nápojů. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Ochota je pro naše pracovníky na prvním místě. Kromě dobré dostupnosti je zajištěno i příjemné prostředí. U nás můžete strávit příjemný večer s přáteli, nabízíme pivo a velký výběr ostatních nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku