Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Piggy Alice, s.r.o.Praha

S ubytováním v našich službách neváhejte. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Pro nás je čistota samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Studentská 697/4
16000 Praha

 
Telefon: +420224319644

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Renova, s.r.o.

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UBYTOVNA HOME

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MD service, s.r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku