Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

I. Německé zemské gymnasiumBrno

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Mateřská škola v té nejvyšší kvalitě. Vaše děti si naši základní školu oblíbí. Jsme gymnázium zaměřené na přípravu dětí na život.

Kontaktní údaje:

Mendlovo náměstí 3/4
60300 Brno

 
Telefon: +420543211790
E-mail: nzg@nzg.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EKO GYMNÁZIUM BRNO, o.p.s.

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. V naší jídelně podáváme jen kvalitní pokrmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní Brno

U ná snaleznete příjemné prostředí. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb Brno

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Vaše základní škola vede žáky ke vzájemné důvěře, toleranci a ohleduplnosti. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klasické a španělské gymnázium Brno

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku