Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Biskupské gymnázium BrnoBrno

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní vzdělávání v naší mateřské škole. Prioritou našeho gymnázia je vysoká vzdělanost dětí. Nabízíme studium na vysoké škole. Půjčte si učebnice z naší knihovny. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování.

Kontaktní údaje:

Barvičova 666/85
60200 Brno

 
Telefon: +420543234501
E-mail: bigy@bigy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Rozšiřte si u nás své znalosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Gymnázium Brno

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Chcete-li dobré vzdělání, studujte na našem gymnáziu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Obchodní akademie Eldo, o.p.s.

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Vyučujeme ty nejlepší malíře. Naše instituce se věnuje vzdělávání zámečníků. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se truhlářem. Oblíbený obor řezbář je pro vás otevřen. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem. Využijte nabídky našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Konzervatoř Brno, tř. Kpt. Jaroše

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku