Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TRE, a.s.Nehvizdy

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenské služby. Rádi vám zajistíme kvalitní prodejní služby. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem zářivek. Na vonné svíčky z našeho oddělení vybavení domů se můžete těšit. U nás Vám nabízíme moderní tapety na zeď. Připravili jsme Vám velký výběr sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů. Prodáváme rolety do Vašich kuchyní. Vybavte svůj domov našimi příborníky. Při výběru kuchyní nezapomínejte na výběr vhodné kuchyňské pracovní desky. Zabýváme se prodejem pohovek. Přinášíme možnost nakoupit na splátky. V rámci prodeje vybavení domů nabízíme i dovoz zakoupeného zboží. Naši zákazníci se rádi vracejí na naší prodejnu pro kvalitní sortiment včetně bytových doplňků. Jsme jedničkou na trhu v prodeji botníků.

Kontaktní údaje:

Pražská 8
25081 Nehvizdy

 
Telefon: +420326994904
E-mail: mhamroziova@tre-krby.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Krby Jiří Chaloupka

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení do každého domu. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál v oddělení prodeje vybavení domů, se Vám bude věnovat. Na naši prodejně čeká na zákazníky tým zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí k sortimentu. U nás si pořídíte kvalitu. Zaručujeme se za naše vybavení domů splňující normy. Naši zákazníci jsou spokojeni s nabízeným sortimentem, poradenstvím a službami pro zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Argan CZ, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. Základním pilířem budování partnerství mezi zákazníkem a naší společností je ochota. Naše společnost neustále obměňuje a rozšiřuje kvalitní sortiment na prodejně, neboť naší prioritou je uspokojení potřeb a přání našeho zákazníka. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Odborná veřejnost doporučuje sortiment na naší prodejně pro jeho vysokou jakost a současně i soulad se stanovenými normami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BHS Praha, spol. s r.o.

Provozujeme obchod orientující se na prodej vybavení domů. Naše prodejna se snaží maximálně orientovat na zákazníka nabídkou kvalitního sortimentu včetně služeb spojených s prodejem a poradenstvím od kvalifikovaných zaměstnanců. Poskytujeme vybavení splňující normy. Poskytujeme velký výběr zboží pro funkční design Vašeho domova. Jsme firma na prodej vybavení domů s velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Gazcom, s.r.o.

Jsme mladou, dynamickou společností zabývající se prodejem vybavení domů. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenské služby. Využijte možnosti pořídit u si nás výhodně vkusné bytové doplňky. Nabídneme vám velký výběr spolehlivých zářivek. Specializujeme se na prodej vonných svíček. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Nabízíme sprchové kouty, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Pomůžeme Vám vybrat rošty, které Vám budou nejlépe vyhovovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku