Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Svět krbů, spol. s r.o.Praha

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. V sortimentu vybavení domů nabízíme naším zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků. Jsme specialisté na prodej bytových doplňků. Přijďte si vybrat z našich kvalitních zářivek. Zaměřujeme se na prodej vonných svíček. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Připravili jsme Vám bohatý výběr sprchových koutů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i rošty do postele. S výběrem Vaší nové rolety si hravě poradíme. Naše příborníky z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. V nabídce sortimentu botníků reagujeme na současné trendy a poptávku našich zákazníků. Můžeme Vám nabídnout celou řadu kvalitních pracovních desek. Na pohovky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. U nás můžete nakupovat i na splátky. Vyzkoušejte naši akční nabídku na montáž vybavení domu. Přeprava koupeného vybavení domů nikdy nebyla tak jednoduchá jako s naším dovozem. Přijďte se podívat do naší prodejny nábytku a nebudete odcházet s prázdnýma rukama.

Kontaktní údaje:

Evropská 1884/47
16000 Praha

 
Telefon: +420233344144
E-mail: krby@svetkrbu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Gazcom, s.r.o.

Jsme mladou, dynamickou společností zabývající se prodejem vybavení domů. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenské služby. Využijte možnosti pořídit u si nás výhodně vkusné bytové doplňky. Nabídneme vám velký výběr spolehlivých zářivek. Specializujeme se na prodej vonných svíček. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Nabízíme sprchové kouty, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Pomůžeme Vám vybrat rošty, které Vám budou nejlépe vyhovovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Využijte naši nabídku na neodolatelné kusy pro vybavení vašeho domu. Naše společnost Vám poskytne kompletní servis při vybavení Vašeho domu včetně poradenství. Jsme výrobcem nejkvalitnějších bytových doplňků na trhu. Naše zářivky z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem vonných svíček. Nabízíme nejširší výběr bytových tapet. Prodáváme sprchové kouty do Vašich koupelen. Na naší prodejně si prohlédněte širokou nabídku roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PRATOR CZ, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na prodej vybavení domů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Na naše tapety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Přicházíme s celou škálou sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů. Využijte nízkých cen našich rolet. Nabízíme různé typy příborníků. Soustředíme se především na prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Argan CZ, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. Základním pilířem budování partnerství mezi zákazníkem a naší společností je ochota. Naše společnost neustále obměňuje a rozšiřuje kvalitní sortiment na prodejně, neboť naší prioritou je uspokojení potřeb a přání našeho zákazníka. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Odborná veřejnost doporučuje sortiment na naší prodejně pro jeho vysokou jakost a současně i soulad se stanovenými normami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku